29 Haziran 2015

Balmi

Merhabalar..
Lip balm aşığı bir insanım. Muhakkak evde bile hiç üşenmem lip balmımı sürerim :)
Bir ara bütün lip balmlarımı bir araya toplayıp hepsini kısaca yorumlayacağım. Bugün yaklaşık 15 gündür kullandığım Balmi adında ki lip balmdan bahsedeceğim.

lip balm nedir

Fotoğraftaki gibi dıştan o kadar şirin görünüyor ki.. Sırf bunun için bile alınabilir :) Kapalı bir ambalajda satılıyordu. Ambalajdan ürünü çıkardığım an kokusu yayıldı. Bende ki yeşil rengi yani mentollü. Ürünün farklı renkleri de var (çilekli.. vs)ama ben mentol aşığı bir insanım. Birde mentol dudağı hafif karıncalandırıyor, sızlatıyor buda benim hoşuma gidiyor. Sürdüğünüz ilk 5 dk bu karıncalanma devam ediyor sonra geçiyor. 
Ayrıca ennn önemli özelliği spf 15 olması. Güneşe karşı korumalı lip balm kullanmak önemli.


balmi kullanan

Ürünün kapağını açtığınızda fotoğraftaki gibi hafif tümsek var. Elimi kullanmadan o tümsek sayesinde dudağıma uyguluyorum. O tümsek kısmı bittiğinde elimle uygulamak zorunda kalacağım. En güzel özelliği renksiz olması. Herhangi bir rujunun altına rahatça sür çık. Ben mesela gece uyumadan önce sürüyorum sabaha dudaklarım yumuşacık, pürüzsüz oluyor. Evin içindede elim hep bu balma gidiyor. Dudağımda ki görüntüsü de fotoğraftaki gibi :)  Kokusu, yapısı çok hoş. Watsons mağazalarında satılıyor. Fiyat: 12 tl
Sevgiler :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder