22 Haziran 2015

Wet n wild - Bare It All Rengi Ruj

Merhabalar...
Günlük hayatta nude rujlar tercih ediyorum. Doğal makyajı tercih ettiğimden nude rujlar kullanıyorum. Mac 'in Kinda Sexy rujuna dupe olarak gösteriliyor Wet n wild rujunun bare it all rengi. 

Altına hafif,renksiz bir nemlendirici sürmek gerekiyor. Nemlendirici kullanmazsak sürmek çok zor oluyor çünkü rujun kıvamı çok kuru. 

Ben başka ürünlerinde nude rujlarını kullandım. Çoğunlukla yapısı kremsi olanlar dudakta çok fazla kalmıyor. Bu ürün evet kuru ama kalıcılığı başarılı. Ürünün ambalajı gerçekten başarısız ve basit. Ben 8tl ye aldım. İndirimle 5tl ye düştüğüde oluyor. Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Ne yazık ki wet n wild ürünleri raflarda pek olmuyor. Kendi bulunduğum ilde 4 ay bekledim, bu rujların iki tane kırmızı rengi vardı başkada yoktu. Başka bir ile tatil amacıyla gittim ve orda bulup aldım bu ürünü.  Yaşadığım ildeki gratiste ürünün aylardır olmamasından dolayı bir daha alır mıyım ? İstesem de alamam :D Buna yakın renklerde ürünleri denemeyi planlıyorum. Sevgiler...

10 yorum:

 1. Bu rujlardan 10 tane sipariş ettim sabırsızlıkla bekliyorum. Güle güle kullan!

  YanıtlaSil
 2. ben de doğal rujları tercih ediyorum.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir rengi var..Takipteyim sevgiler:)

  YanıtlaSil
 4. Nude tonlarını ben de çok seviyorum. Çok güzel görünüyor sizde de.

  YanıtlaSil
 5. Nude tonlarını ben de çok seviyorum. Çok güzel görünüyor sizde de.

  YanıtlaSil
 6. post in my blog.You have a fantastic site JUVACELL you have! Wonderful b.great article, i was thinking the same thing.Boing is great and bing is far better than google.I really enjoy the way your pge looks. I think it is awesome. If you dont mind me asking, what template is this site? Thank you.Could you please tell me which blog.For more ==== >>>>>> http://guidemesupplements.com/is-juvacell-scam-or-fake/

  YanıtlaSil
 7. Make a commitment to putting butter cream on them each night before bed.
  Luna Skin SerumYour feet will stay softer and callus-free.Luna Skin Serum Spending time enhancing your skin is great, but don't neglect your feet! It can be harder to alleviate dry feet if the problem has already occurred. Instead, you should avoid such skin from developing in the first place by using body butters at night.

  http://www.supplementssupplier.com/luna-skin-serum/

  YanıtlaSil