Instagram

28 Eylül 2015

Essence I Love Extreme Crazy Volume Mascara

Merhabalar...
Kızlarrrr müjde....
Aradığım rimeli sonunda buldum :) Essence I love extreme crazy volume mascara.  Ne rimeller denedim ki blogumu takip edenler bilir. Hepsini de tek tek yorumladım, puanladım. Genel olarak bir kısmı bu linkte bulunuyor "http://betulunsirlari.blogspot.com.tr/2015/06/rimel-deneyimlerim.html"

Kullandığım rimeller arasında kesinlikle en iyisi bu. Alırken çok tereddütte kalmıştım, böyle bir performans beklemiyordum. 50 tl verip de aldığım rimellerden çok fazla üstün. Fiyatı da çok iyi 10 tl.

essence rimel


1 aydır kullanıyorum kirpiklerimde dökme yapmadı. Fırçası fotoğrafta ki gibi. Kalın ve büyük bir fırçaya sahip. 12ml bir ürün. Oldukça fazla var içerisinde. Maybelline rimeller 9ml genelde. 

essence i love extreme mascara

Kirpiğimdeki görüntüsünü merak edenler hemen aşağıdaki fotoğrafa bi tık yapsınlar :) Rimeli sürdükten 5 saat sonra çektim bu fotoğrafı. 2 kat rimel uyguladım. Akma yaptı diyenler olmuş, dökülme yaptı diyenlerde. Bende hiç biri olmadı. Kirpiğimin rimelsiz halini merak edenler bu linkten bakabilirler: "http://betulunsirlari.blogspot.com.tr/2015/06/maybelline-colossal-go-extreme-volum.html"

essence mascara

Artıları:
Verdiği uzunluk gerçekten harika.
Dolgunlaştırması çok başarılı.
Kirpikleri tek tek ayırıyor.
Saatler sonra bile aynı şekilde kalıyor,sönmüyor.
Fiyat olarak oldukça iyi 10tl.
Kirpikleri yapıştırmıyor.
Topaklanma yapmıyor.

Eksileri:
Extra siyahıda olmalıymış çünkü 2 kat uygulamama rağmen verdiği siyahlık başarısız.


essence

Evet kızlar ürün hakkında düşüncelerim böyle. Tekrar alır mıyım tabi ki... Bulduğum an stok yapmayı düşünüyorum. Şimdiye kadar ki kullandığım en iyi rimel. Sevgiler.


4 yorum: